Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy usługi assistance Łyszkowice. Mamy podpisaną współpracę z wszystkimi ubezpieczycielami z naszego rynku. Teren na jakim działamy to Łyszkowice. Gdy niezbędna jest pomoc drogowa sprawdź koniecznie, czy obsługujemy również assistance twojego ubezpieczyciela. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta Łyszkowice.

Nasze doświadczenie motoryzacyjne, które zostało wypracowane na przestrzeni lat owocuje perfekcyjną obsługą. Gdy awaria jest nieskomplikowana, z pewnością usunięta zostanie od ręki, natomiast gdy jest znacznie bardziej złożona, rozsądniejszym rozwiązaniem jest wizyta w jednym z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

Twoje assistance da możliwość usunięcia mechanikowi usterki w twoim aucie w jego ramach. Dzięki długiej obecności na rynku firma wypracowała kontakt z wykwalifikowanymi serwisami mechanicznymi prowadzącymi usługi naprawcze. Jeśli wyrazisz taką chęć, wskażemy zakład, gdzie wszelkie usterki w twoim pojeździe zostaną rozpoznane oraz naprawione. Gdy tego sobie zażyczysz, odholujemy twój pojazd. Wystarczy, iż skażesz nam miejsce docelowe.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Łyszkowicach
I OKOLICACH